English (United Kingdom)Polish (Poland)Ukrainian (UA)SlovakDojazd do lotniska - VIDEO

 


Start
Witaj w Park & Fly "Rzeszów-Jasionka"


PARKING STRZEŻONE Z TRANSPORTEM NA LOTNISKO (24/7)

SZEROKIE I BEZPIECZNE MIEJSCA

ODSTĘP MIEDZY AUTAMI 1,5 m

NAJBLIŻEJ LOTNISKA PRZY GŁÓWNEJ DRODZE

REZERWACJA TELEFONICZNA POD NUMEREM +48 505 317 730

Proponujemy pozostawienie samochodu na parkingu Park & Fly, który usytuowany jest najbliżej Międzynarodowego Portu Lotniczego w Jasionce, na prywatnej posesji przy głównej drodze. Lokalizacja parkingu - centrum miejscowości Jasionka - dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo i ułatwia dojazd klientom. Park&Fly jest najdłużej działający parking prywatny przy lotnisku.

Decydując się na parking, wybieraj profesjonalne usługi

Zwróć uwagę na to czy parking jest naprawdę parkingiem (np. czy posiada decyzję wydaną przez Komendę Miejskiej Straży Pożarne) i czy rzeczywiście ma ważną polisę ubezpieczeniową - /zobacz tutaj/ wymagane dokumenty.

Park&Fly zapewnia:

 • doskonałe warunki polisy ubezpieczeniowej (w PZU), w tym od żywiołów m.in. od gradu - sprawdź polisę ubezpieczeniową,
 • profesjonalną ochronę; jesteśmy obecni na parkingu przez 24h, wspomaga nas firma ochroniarska Specjał,
 • dojazd do parkingu asfaltową drogą,
 • odbiór i pozostawienie klientów lotniska bezpośrednio przy wejściu do terminalu, dzięki specjalnej przepustce do strefy A,
 • szybki (2 minuty) i darmowe transport na i z lotniska

Kontakt telefoniczny 24h - 505 317 730

-------------------------------------------------------------------------------

Już od 8 zł za dobę

-------------------------------------------------------------------------------

DLACZEGO NASZ PARKING?

1. POZWOLENIE

Żeby otworzyć parking dla pasażerów lotniska wystarczy ogrodzić łąkę i wysypać trochę gruzu; NIC BARDZIEJ MYLNEGO!!!

 • NASZ PARKING posiada niezbędne POZWOLENIA wymagane dla legalnie i bezpiecznie funkcjonujących parkingów, jak:

 1. Decyzja o pozwoleniu na budowę wydanej przez Starostę Rzeszowskiego potwierdzającej że teren został doprowadzony do należytego stanu i porządku oraz ze obiekt nadaje się do użytku.
 2. Decyzja wydana przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie.
 3. Decyzja wydana przez Komende Miejskiej Straży Pożarnej w Rzeszowie.
 4. Decyzja wydana przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie.

 • NASZ PARKING jest UBEZPIECZONY (również od żywiołów) w PZU ze względu na wiarygodność firmy asekuracyjnej (PZU Polisa Seria TPP Nr 34349203).

2. JAKOŚĆ USŁUG I BEZPIECZEŃSTWO:

 • Jesteśmy PIERWSZYM PARKINGIEM jaki powstał przy lotnisku w Jasionce. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości usług.
 • Całodobowo strzeżony przez pracowników parkingu wspomaganych przez agencję ochrony "SPECJAŁ".
 • Znajdujemy sie BLISKO portu lotniczego. TRANSPORT GRATIS!
 • Posiadamy 9-osobowego BUSA i 7-osobowego VANA. Gwarantujemy szybki odbiór nie zależny od liczby pasażerów do przewiezienia.
 • Parking jest wyposażony w nowoczesny SYSTEM ALARMOWY, czujniki ruchu obejmują całą powierzchnię parkingu jest MONITOROWANY 24 godziny za pomocą kamer z oświetlaczem podczerwieni, dozorowany przez ochronę, ogrodzony i oświetlony.
 • Transport na i z lotniska jest bezpłatny, w ramach opłaty parkingowej; dowieziemy Cię i odbierzemy po powrocie prosto spod drzwi terminalu! Czas dojazdu na lotnisko to zaledwie 2-3 MINUTY pod same drzwi terminalu odlotów. Bez względu na porę doby.
 • BEZPŁATNA SKUTECZNA POMOC w uruchomieniu auta w przypadku problemów z akumulatorem lub sprawdzenie ciśnienia w oponach. W sytuacjach awaryjnych zapewniamy możliwość skorzystania z pomocy mechanika samochodowego. Współpracujemy z warsztatem MOTOR BIS,
 • Jeśli wyjeżdżasz z małym dzieckiem poinformuj nas. Przygotujemy dla niego FOTELIK LUB PODKŁADKĘ! Mimo iż znajdujemy się tuż obok lotniska bezpieczeństwo naszych małych pasażerów jest dla nas bardzo ważne.
 • parking posiada dodatkowo MIEJSCA ZADASZONE, umożliwiające pozostawienie samochodu w wiatach, spełniających wszelkie wymogi bezpieczeństwa (w przypadku braku miejsc w wiatach garażowych , osobom zainteresowanym oferujemy PLANDEKI SAMOCHODOWE w cenie postoju bez zadaszenia).
 • O ile istnieje potrzeba, po przyjeździe, należy podać Państwa dane do rachunku. RACHUNEK będzie do odebrania wraz z samochodem.
 

.